blank blank ÇÖZÜM ORTAĞINIZ Medikal Tekstil Üretiminde

Skyteks, Medikal ve Ev Tekstili İhtiyaçlarınıza Yönelik Çözümler Sunar

60 Yıllık Tekstil üretim tecrübesi bulunan firmamızın fason dokuma hizmeti de bulunmaktadır. Yapılan fason dokuma hizmeti mevcut en yüksek dokuma kalitesini sunan 390 cm dokuma enine sahip Sulzer marka dokuma tezgahlarında gerçekleştirilmektedir.

Bu tezgahlar üzerinde her türlü ham bez, döşemelik kadife kumaş, veya gazlı bez imalatı yapılabilmektedir. Makinaların atkı ipliğini atmak için kullandığı mekik sistemi ipliğin dengeli ve sabit güç ile yerleştirilmesini sağlamaktadır. Makinaların üretim tekniğinden dolayı bu dokuma makinalarında üretilen ürünler yüksek kaliteli olmakla beraber kumaşın boyama işlemi sırasında daha dengeli ve hatasız boyanmasını sağlamaktadır.

Piyasadan gelen tecrübemiz ile müşterilerimizi üretimin her aşamasında destekleyebiliyoruz.

blank
blank
blank

Fason Üretim Maliyetleri Azaltır

Ev ve Medikal tekstil ürünlerinin fason üretiminde maliyetinizi düşürecek çözümler Skyteks’te…

blank
Müşteri İsteklerine Hızlı Yanıt

Siparişini verdiğiniz fason üretim malzemelerini en hızlı şekilde üretir, termin tarihine mutlaka yetiştiririz. İsteklerinize hızlı yanıt vererek iş sürecini mümkün mertebe hızlandırmaya çalışırız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini hedef alarak, üretim ve tedarik kalitesinin etkinliğini ve verimliliğini sürekli iyileştirmek üretim ve kalite güvence organizasyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Üretimde En İyi Kalite

Üretim ve kalite güvence faaliyetleri, üretim öncesi, üretim sırası ve üretim sonrası kontrolleri içerecek şekilde her adımda kalitenin üretilmesine yönelik olarak yürütülmektedir.