||

Kurumsal

Skyteks, 2007 yılı Ocak ayının sonunda iki ortaklı olarak kurulmuştur. İlk kuruluş kendine hedef pazar olarak ev tekstili sektörünü seçmiştir. Bu sure zarfında Real Hipermarketler ve Metro gibi çok uluslu firmalar ile çalışmıştır.

İyi iş, ince elenmiş sık dokunmuş bir çalışmanın ürünüdür. Hikayesi ne ise, ilhamı da odur. Özgül ağırlığı, zihinlerde bıraktığı izdir.

Tekstil pazarındaki değişimlerden dolayı 2007 yılı sonununda hedef pazarını değiştirmiştir. Bu değişim sonucu kendine sağlık sektörünü yeni hedef olarak seçmiştir.

Firmamız sağlık sektöründe tıbbi sarf malzeme pazarına dikkatini vermiştir. Bu doğrultuda gazlı bez, spanç, ve ameliyat ipliği ticaretine başlamıştır. Satışını gerçekleştirmekte olduğu gazlı bez ürünlerini ise fason olarak Uşak ilinde Adil Boz markası altında üretmektedir. 2008 yılında emilebilir hemostat ürünlerine “CE” belgesi almış ve piyasaya arz etmiştir. Liderliğini ve güvenirliğini koruma, geliştirme vizyonuna sahip olan Skyteks kalite ve sürdürülebilirlik politikalarına daima önem vermektedir. Sürekli araştırmaları ve yenilikleri ile müşterilerinin ürün farklılığı ve marka bilinirliklerini artırmaktadır.

İnsan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olan Skyteks, ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmeye gayret etmektedir. 2008 yılından bu yana sürekli gelişerek ve büyüyerek yoluna devam eden Skyteks Türkiye ve Dünya’da sağlık sektörüne başarı ile hizmet etmektedir.

KALİTE VE GÜVENİLİRLİK
blank

Rekabete dayalı bir ticaret anlayışının hakim olduğu sektörde, sadece iş ilişkisi içinde bulunduğu firmalarla değil, rakipleriyle de centilmenliğe ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kuran Skyteks, faaliyet gösterdiği sektöre kaliteli hizmet odaklı yaklaşımıyla katkıda bulunmaktadır.

İlk günkü tevazu ile faaliyet gösteren Skyteks’in en büyük kazancı ise; kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve “Aile” kavramını pekiştiren çalışanlarıdır. Hizmet kalitesinin doğal refleks olarak yerleşmesini sağlayan ise tavizsiz uyguladığı “müşteri memnuniyeti anlayışı”dır. Kalitemizi sahip olduğumuz kalite sertifikalarıyla perçinlemiş durumdayız.

SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM
blank

Kurumsal bir firma olarak; faaliyetlerimizde sürdürülebilirlik ile birlikte sosyal ve etik sorumluluklarımızı yerine getirme taahhüdümüze bağlıyız. İnovasyon odaklı olmamız, faaliyet gösterdiğimiz her pazarda liderliğimizi korumamızın veya liderliği ele geçirmemizin temeli, aynı zamanda milyonlarca insanın yaşamını iyileştirmenin de esasıdır.

Temel çalışma alanımız gereği toplumsal gelişme üzerinde büyük bir etkiye sahibiz. Aynı zamanda toplumsal çerçeve koşullarına ve inovasyon dostu bir çalışma çevresine bağlıyız; bu nedenle, toplumun geleceğinin yaşanabilirliğine katkıda bulunmak ve çeşitli yollarla değer oluşturmak bizim için oldukça önemlidir.

Temel Değerlerimiz
Tarafsızlık
Profesyonel ve ön yargısız hizmet sağlarız.
Etik Davranış
İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız.
Tüm Bireylere Saygı
Başkalarına layık oldukları ilgiyi ve saygıyı gösteririz.
Sosyal Sorumluluk
Skyteks ve tüm çalışanları yaptıkları her hareket ve faaliyetin toplum ve çevre üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurur.
ALANINDA PROFESYONEL EKİP
huriye-kantürk-300x300
Huriye KANTÜRK
Satış Müdürü
reha-özçelik-300x300
Reha ÖZÇELİK
Pazarlama Müdürü
Bizimle İletişime Geçin
İçinde bulunduğumuz sektör için hayal kurmaya ve hayalimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
ADRES
Oruçreis Mh. Barbaros Cd. 19. Sk. No: 14-16 Giyimkent C-2-Blok B.207 No: 122-123 Esenler / İSTANBUL
Bize Yazın
Ürünlerimiz, servislerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
Bilgi Bankası
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz geniş bilgi bankası...